TV8,5 Canlı İzle

TV8,5 Canlı İzle

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalına kardeş olarak yayın hayatına başlayan TV 8.5 izle, genellikle de TV8’in önemli yarışmalarına dair birçok özel etkileşimi takip edebilirsiniz. TV 8.5 izle canlı yayın düzenleri açısından verimli ve çok yönlü bir tv akışı da sizlerle buluşmuş olacaktır. TV 8.5 canlı izle aşamaları özellikle de SurvivorPanaroma ve Kick Box turnuvalarıyla daha fazla ön plana çıkmakta. Bu ön plana çıkış aşamaları kapsamında da TV 8.5 canlı izle etkileşimleri dahilinde de sizler sıkıntısız bir şekilde tv izle aşamalarını rahatlıkla takip altına alabilirsiniz. Bu aşamalar dahilinde de sistemli bir şekilde Acun Ilıcalı’nın bu kanala sunduğu bu etkileşim, sizi anlık ve başarılı bir tv düzeyine dahil etmiş olacaktır.
Tv8.5 İle Yarışma Takibi
Acun Ilıcalı’nın sağlamış olduğu bu kanal kapsamında özellikle de TV 8’deki birçok yarışmaya dair önemli gelişmeleri de takip altına alabilirsiniz. Verimli, çok yönlü ve gerçekten de eğlence odaklı bir tv izleme kanalı olan TV 8.5 ile çok yönlü bir tv akışı sizleri bekliyor olacak. TV 8.5 canlı izle etkileşimleri açısından verimli, çok yönlü ve sistemli bir kanal düzenini rahatlıkla takip altına alabilirsiniz. Çok yönlü bir kanal yapısı ile sizler olabildiğince başarılı bir televizyon kanalına bizim sitemizden de ulaşmış olacaksınız. Hepiniz için şimdiden verimli bir seyir düzeni olmasını dileriz.

Son Yorumlar
 1. Azərbaycan dedi ki:

  O ses türkiye Büyük hayanıram hadise ve murat Boz

 2. oya çolak dedi ki:

  survivor u ve ekstra yı her akşam izliyorum..ama kusura bakmayın .by özarı.neden bu kadar saçmalıyor.gereksiz münakaşayla program geçiyor.hele bu akşamki.ev kazananlarla ilgili yaptığı açıklamalar bizi bayılttı.valla.

 3. elif dedi ki:

  yağmur seni çooook seviyorum

 4. İlkay sökmen dedi ki:

  Sürvivor panaromayı en hakkaniyetle sunan iki kişi öykü hanım ve kemal bey tebrik ediyorum .Hislerime tercuman oldunuz.

×