Tempo Tv Giresun Canlı İzle

Tempo Tv Giresun Canlı İzle

Giresun bölgesinin ilk tv kanalı olan Tempo Tv Giresun 2006 yılında kuruldu. Bir çok kez maddi sıkıntılar çeken kanal günümüze kadar yayın hayatını sürdürmeyi başardı. Giresun bölge haberleri ve müzik konularında ağırlıklı yayınlar yapan kanalı sitemiz üzerinden İnternet bağlantınız ile kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

İlk başlarda Türksat uydusu üzerinden yayın hayatına başlayan Tempo Tv Giresun artık tüm Türkiye’de Asya ve Avrupa’nın da bir bölümünde canlı olarak izlenebilmektedir.  Giresun&#8217 olarak yayın yapan Tempo Tv , aynı zamanda DV kurgu sistemlerinde oluşturduğu yayınları sunmuş ve seyircileri daha fazla bilgilendirmek adına Computorium&#8217′ dan da info sistemini satın almıştır.

Kayan yazı verebilme özelliğine sahip info sistemi sayesinde yayın üzerine aynı anda birçok kanal akabilmektedir. İnfo sistemi sayesinde logo, saat ve animasyon da aktararak yayındaki görselliği artırma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yayının temiz bir şekilde keyifle izlenmesini sağlamaktadır. Tempo Tv Giresun canlı olarak yayınladığı programları canlitv.info sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kanal Türü : Yerel Kanal

Kanal Türü : İstanbul
Yayın Merkezi : İstanbul
Web Sitesi :
E-posta : [email protected]
Adres :

Adres:  Tekrar Tv Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş. Maltepe Mahallesi Fetih Caddesi No:6 Dk:3 Topkapı, Zeytinburnu / İstanbul

Telefon: 0212 674 67 67

Fax: 0212 612 07 05

E-posta: [email protected]

 

×