Halk TV Canlı İzle

Halk TV Canlı İzle

Yayın hayatına 10 Ocak 2005 senesinde başlayan Halk TV, Türkiye’de haber yayını ve programcılığı yapan uydu odaklı bir tv izle ekranı olmaktadır. Özellikle de CHP’nin kanalı olarak da bilinen bu ekran, Deniz Baykal’a yakınlığıyla tanınan iş adamları tarafından hayata kavuşturulmuştur. Halk TV canlı yayın programlarında da saat başı gerçekleştirilen haber akışı, güçlü programlar ve en önemlisi de gündemin nabzını şekillendiren önemli siyasi gelişmelerin her birisini an be an olacak şekilde takip altına alabilirsiniz. Halk TV canlı izle etkileşimi açısından bakıldığında da, bu kanalın sahip olduğu kapasite, ilgi duyan her kesimi rahatlıkla bilgilendirici bir düzeyi de ortaya çıkarmaktadır.
Halk Arenası Devam Ediyor
Halk TV canlı izle programları arasında tabii ki de bu kanalla son yıllarda simgeleşmiş olan Uğur Dündar isimi ön planda. Seneler boyunca kültleşen Arena adlı programı sayesinde olabildiğince verimli bir haber akışı sağlamakta olan Dündar, Halk Arenası izle ile de aynı şekilde yoluna devam ediyor. Üstelik son dönemlerin en başarılı köşe yazarı ve yazar olan Yılmaz Özdil de, Dündar ile birçok programda etkili işler gerçekleştiriyor. Günün her anında verimli bir tv izleme düzeni ile ilerlemekte olan Halk TV izle etkileşimleri sayesinde sizler, güncel bir tv izleme alışkanlığını bir çırpıda edinebilirsiniz. Bu konuda kanalın sağlamış olduğu kapasite de, her açıdan verimli bir yayın düzenini gözler önüne sermektedir.
Hepiniz için güzel seyirler dileriz.

Son Yorumlar
 1. Mustafa İnsel dedi ki:

  Devamlı bir izleyici olarak halk tv den bir ricam var özel banka emeklileri bayramlarda verilen ikramiyelerden yararlanmamaktadir haberlerinizde bu konuya deginirseniz memnun olurum

 2. Gülderen Acarlar dedi ki:

  ses çok düşük

 3. ismail yıldız dedi ki:

  çocuk taciz, öldürülmelerine değinmemennizi, eleştriyorum
  .

 4. ismail yıldız dedi ki:

  çocuk taciz, öldürülmelerine değinmemennizi, eleştriyorum

 5. Ercan Durmaz dedi ki:

  Sürekli olarak yayın kesiliyor! İyi yayınlar!

 6. Sevil Devir 0532 578 21 35 dedi ki:

  Müşteri temsilcisine tel. ulaşmak mümkün değil, 2 gündür Halk TV hiç çıkmıyor çanak antende.12423-27500 V olarak arıyorum HATA YAZIYOR Verileriniz mi değişti?

 7. ferruh ceritoğlu dedi ki:

  sayın ilgili dikkatine
  canlı yayınızın sesi kesik vaziyette.ne yaptıysam hoparlör açık göründüğü halde ses gelmiyor görüntü var.diğer tv’ler da problem yok neden sadece sizinkinde problem var??


×