Yasak Elma’ya Yeni Karakter

Pazartesi günleri FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve yayınlandığı günden bu yana her geçen gün beğeni sayısını arttıran Yasak Elma dizisine yeni bir karakter dâhil oldu.

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı ve yapımcılığını da Med Yapım’ın üstlendiği diziye başarılı oyuncu Gün Akıncı dâhil oldu. 21 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 10. bölüme ‘’Cem’’ karakteriyle birlikte giriş yapan Akıncı’nın, dizideki genel gidişata büyük ölçüde yön vermesi bekleniyor. Zeynep karakterinin çalışmış olduğu şirkette yeni genel müdür olarak karşımıza çıkacak olan Akıncı’nın, Cem karakteriyle birlikte dizinin hem bu sezon hem de gelecek sezonunda etkin bir role kavuşması bekleniyor.

yasak elma ile ilgili görsel sonucu

Gün Akıncı Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği okuyan ve profesyonel basketbol oyunculuğu da yapan Gün Akıncı, kariyerini oyunculuğu seçerek ilerletenlerden… İlk dizi deneyimine yine Fox TV ekranlarında yayınlanan ve Fikret Kuşkan ile Emel Çölgeçen’in başrol aldığı Kırlangıç Fırtınası dizisiyle ulaşan Akıncı’nın, Yasak Elma’da nasıl bir etki oluşturacağı merak ediliyor…


×