Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da Merak Uyandırdı

İlk başlarda Youtube üzerinden yayınlanan ancak oluşturduğu etki ile ücretsiz internet kanalı Blu TV’ye transfer olan Sıfır 1 Adana dizisi, hayranları için dördüncü sezonuna dair bir teaser afişi yayınladı.

Dördüncü sezonda mücadelenin daha da kızışacağına dair bir izlenim uyandıran Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisi, Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde şekil olan olayların daha da hararetli ilerleyeceğinin habercisi niteliğinde. Özellikle de dördüncü sezonda Savaş, Cio ve Özgür’ün parmaklıklar ardında olması seyirci için avantaj mı yoksa dezavantaj mı sorularını ortaya çıkartırken, yeni sezonda müthiş üçlünün haksızlıklara karşı yine sessiz kalmayacağı ve savaşa kaldıkları yerden devam edecekleri vurgulanıyor.

Sıfır 1 Adana ile ilgili görsel sonucu

Dördüncü Sezon Tema Bedel

Karakterlerinin elleri kelepçeli olarak gözüktüğü dördüncü sezonun tesaser afişinin ana başlığı ise ‘’Bedel’’ olacak. Hikayesini bu tema üzerinden şekillendirecek olan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin yeni sezon bölümleri çok yakında Blu TV ekranlarından hayranlarıyla buluşmuş olacaktır.

×