Hayat Şarkısı’na İstek Büyüyor

Hayat Şarkısı’nın finalinden neredeyse bir yıl geçti ancak dizinin hayranları üzerinde bırakmış olduğu etkiler hala taptaze…

Özellikle de dizinin başrolü Burcu Biricik’in henüz diziye başlamadan ‘’acaba bu rolün üstesinden gelebilecek mi?’’ sorularının sorulmasına rağmen ortaya çıkardığı iş, pek çok kesim tarafından takdirle karşılanmıştı.

Gösterime girdiği dönemde Kanal D ekranlarında önemli bir klasiğe dönüşen Hayat Şarkısı, Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu ve Tayanç Ayaydın gibi isimleri de bizlerle buluşturmuştu. Şimdilerde ise Hayat Şarkısı’nın geri dönmesine dair sosyal medya üzerinden çeşitli kampanyalar yürütülmeye başlandı.

Hayat Şarkısı ile ilgili görsel sonucu

Öyle ki dizinin finalinin üstünden gelen birçok yapım Hayat Şarkısı kadar etkili bir hissiyata erişmediği için, dizi hayranlarının günden günde çoğalan isteklerinin yapımcıların da dikkatini çekmeye başladığı iddia ediliyor. Her ne kadar dizi oyuncuları başka projelere geçiş yapmış olsalar da, Hayat Şarkısı’nı belki de gelecek sezon Kanal D ekranlarından yeniden izleme şansını bulabiliriz.

Peki bu duruma siz ne diyorsunuz?

Sizce de Hayat Şarkısı yeniden başlamalı mı?


×