Göztepeli Futbolcular Çukur Dizisinde

Spor Toto Süper Lig’in bu sezon flaş takımlarından birisi olan ve Lig’i 6. sırada tamamlayan Göztepe, yeni sezon formalarının tanıtımını Çukur dizisinde gerçekleştirdi. Bu yıl ekranlarda edindiği reaksiyon sayesinde pek çok kesim tarafından en fazla izlenen dizilerden birisine dönüşen Çukur’un İzmir’deki setine konuk olan Kadu, Poko ve Halil Akbunar, dizinin önemli karakterleri Vartolu, Aliço ve berber Muhittin’le karşılıklı oynadılar

Göztepeli Futbolcular Çukur Dizisinde ile ilgili görsel sonucu

Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Göztepeli futbolcuların yaklaşık 3 buçuk dakika yer aldığı ve kulübün yeni sezon formalarının tanıtıldığı Çukur dizisinin bu sahneleri, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Dizinin yayını esnasında gerçekleşen bu sürpriz hem Göztepeli taraftarları hem diziye gönül verenler tarafından coşkuyla karşılanırken, dizi ile kulüp arasındaki bu ortaklık pek çok kesim tarafından takdir edildi.

Geçtiğimiz yıl Eskişehirspor’u 3-2 mağlup ederek 14 senenin ardından Süper Lig’e çıkma başarısına ulaşan Göztepe, bu sezon Lig’i 49 puanla 6. sırada tamamlayarak önemli bir başarı elde etti.

×