Cennetin Gözyaşları’ndan Şok Veda

ATV ekranlarının bu sezon Kore formatından uyarladığı ve kısa süre içerisinde geniş bir izleyici kitlesine ulaştığı yerli dizisi Cennetin Gözyaşları, sezon sonunda ekrana veda etme kararı aldı.

Uzun süredir pek çok kesimi ekrana çekmesine rağmen dizinin bu tarz bir karar alması, hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.

Özellikle de yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin önümüzdeki sezonda da devam edeceği haberi sesli bir şekilde yankılanmaya başlamıştı. Olay örgüsü ve ekrana yansıttığı hisle genç kızlar başta olmak üzere pek çok kesimin seyir alanına giren Cennetin Gözyaşları’nın final kararının dizi ekibine iletildiği öğrenildi.

Bu hususta Pazar akşamları izleyicisiyle buluşan Cennetin Gözyaşları 10 Haziran’da yayınlanacak 36.bölümle ekrandaki serüvenine nokta koyacak.

cennetin gözyaşları ile ilgili görsel sonucu

Cennetin Gözyaşları’nın final kararının almasındaki en önemli etmenlerden birisinin de son bölümlerde ortaya çıkan bariz senaryo hataları olduğu öne sürülüyor. Özellikle dizi son iki bölümünde senaryoda saçmaladığına dair ağır eleştiriler almıştı. Fakat buna rağmen diziyi unutamayacak olan kitle için de belirtmek de fayda görüyoruz, Cennetin Gözyaşları 32.bölümü 13 Mayıs Pazar günü ekranlarda olacak.

Hepiniz için şimdiden güzel seyirlikler dileriz.

×