Aşkın Dolu Dizgin Yaşandığı Dizi ”Kiralık Aşk”

Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, ve Levent Ülgen’in başarıyla canlandırdığı ‘’Kiralık Aşk’’  romantik bir aşk dizisidir. Yapımcılığını Müge Turalı Pak, Senaryosunu Meriç Acemi ve Deniz Coşkun üstlenmiştir. Yönetmeni ise Metin Balekoğlu ve Barış Yön’dür. Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne karakteri garsonluk yapan mütevazı bir kızdır. Tam her şey bitti diye düşündüğü bir anda kapısını çalan hayatını kurtaracak 6 ay sürecek aşk oyunu teklifine hayır diyemez ve kabul eder. Teklifi kabul ettiği andan itibaren kendini bir anda karışık bir hayatın içinde bulur. Yaptığı anlaşmaya göre ülkenin en zengin ve başarılı iş adamı olan Ömer’i kendine âşık etmesi gerekiyor. Bu oyunun en can alıcı noktası ise, Defne’nin gerçekte âşık olduğu kişinin bu oyunda kendisine yardımcı olmasıdır.

‘’Kiralık Aşk’’ Cuma akşamlarının sevilen dizisidir.  Sosyal medyada 2015 yılının birincisi seçilen dizi yayınlanan bölümleriyle romantik komedi tadında keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Star Tv izle de Cuma akşamlarının reyting rekoru kıran dizi, başladığı günden beri tüm bölümleri ile ses getirmeyi başarmış başarılı bir yapımdır. Dizi de Defne ve Ömer’in aşkı son hızla devam ediyor.

Star tv canlı ekranlarında Cuma akşamları saat 20.00 de merakla beklediğimiz dizi ‘’Kiralık Aşk’’ kısa sürede Elçin Sangu Ve Barış Arduç’un birbirlerine uymaları ile büyük beğeni toplamış haftanın en sevilen dizisi haline gelmiştir. Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu 13 Ağustos 1985 yılı doğumlu Çerkez kızıdır. Eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır. 2006 yılında ise, Yetipe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazanmayı başarmıştır. Oyunculuk eğitimini Sahne Tozu Tiyatrosu’nda almıştır. Eğitimi, bittikten sonra dizilerde boy göstermeye başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Jale karakteri ile tanınmış olup, 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde Nehir Karakterine can vermiştir. Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinden de rol alan güzel oyuncu kısa sürede tanınmayı başarmış ancak, star tv hd ekranlarının romantik komedi konulu aşk dizisi ‘’Kiralık Aşk’’ dizisi ile gündeme oturmayı başarmıştır.

elcin-sangu

Sevilen dizinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç 9 Ekim 1987 yılı İsviçre doğumludur. Dizi, film ve tiyatro oyuncusu olan başarılı aktris, emlakçılık yapan anne ve babanın ortanca çocuğudur. Aslen Arnavut olan Arduç’ un, Onur Arduç adında abisi ve Mert Arduç adında kardeşi vardır. Barış Arduç ilkokul eğitimini Sakarya Gölcükte, ortaokulu ise Bolu da tamamlamıştır. Lise son sınıfta okurken ailesi ile beraber İstanbul’a gelmiş ve eğitimine burada devam etmiştir. İlk yılında Kayseri de Spor Akademisini kazanarak oraya gitmiş olsa da okula adapte olamayıp İstanbul’ a Geri dönmüştür. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak Şile de 8 yıl cankurtaranlık yapan oyuncu, aktif olarak dalgıçlık, yüzme, hentbol, futbol, basketbol spor dalları ile ilgilenmektedir. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile yollarının kesişmesi sonrasın da Ekol Drama da oyunculuk eğitimi almış, ardından da teatral eğitimini Sadri Alışık Tiyatrosu’nda tamamlamıştır. Küçük Hanımefendi ve Dinle Sevgili dizileri ile 2011 yılında ilk oyunculuğuna adım atmıştır. Ama asıl yükselişini Benim için Üzülme dizisinde Ahmet Avcıoğlu karakteri ile yapmıştır. 2015 yılında Racon Ailem için dizisinde Tekin Atan karakteri ile rol almıştır. 2014 yılında ise Deliha filminde Cemil karakteri ile sinema hayatına adım atan yakışıklı oyuncu, başarısını bir kere daha kanıtlamıştır.

baris-arduc

Kesintisiz star tv izle de her hafta yayınlanan başarılı dizinin Yasemin’i Sinem Öztürk, 9 Ocak 1985 İstanbul doğumludur. Oyunculuk ve sunuculuk yapan güzel oyuncu Öztürk, İstanbul da Cağaloğlu Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde sinema bölümünü tamamlamış olup, bu zamana kadar kısa metrajlı 26 filmde rol almış ve 8 kısa film çekmiştir. Arka Sıradakiler dizisinde Gamze karakteri ile oyunculuğunda yükselmeye devam etmiştir. 2014 de Huzur Sokağı dizisinde Şükran karakterini canlandırmış, burada âşık ve masum bir role bürünmüştür. Trt Türk tv de yayınlanan Fikir Atölyesi adlı programında sunuculuğunu üstlenmiştir.

sinem-ozturk

Reyting den düşmeyen başarılı dizinin Sinan’ı Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 yılı İzmir doğumlu bir Türk oyuncudur. Bademci, Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Barda filmi ve Elveda Rumeli dizisizinde rol alan ünlü oyuncu, kanal d ekranlarında yayınlanmış olan Zeytin Tepesi dizisinde de Akın karakterine rol vermiştir.2010-2013 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Hakan karakteri ile iyice tanınmayı başarmış olup, 2014 yılında yine kanal d’ de yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde polis Ceyhun karakterini canlandırmıştır. 20 Ağustos 2015 de kendisi gibi oyuncu İmer Özgün ile evlenen Salih Bademli 2015 yılı itibari ile star tv ekranlarında her bölümü ile gündeme oturmayı başarmış ekranların sevilen dizisi ‘’Kiralık Aşk’’ da Sinan Karakaya karakterine rol vermektedir. Sevilmeyi başarmış, Cuma günleri heyecanla beklenen reyting kralı ‘’Kiralık Aşk’’ dizisini tüm bölümleri ile donmadan star tv izle farkı ile internet üzerinden de takip edebilirsiniz.

salih-bademci

 

×