Arka Sokaklar Ne Zaman Bitecek?

Türk Televizyon tarihinin en uzun soluklu yerli dizilerinden birisi olmayı başaran Arka Sokaklar, 13.sezonda da yola devam edeceğini duyurdu. Yapımcı Türker İnanoğlu eşliğinde büyük bir ivme elde eden dizi, Şehvet Altuğ, Zafer Ergin, Özgür Ozan gibi kültleşmiş isimlerle kurmuş olduğu kadrosuyla 7’den 77’ye her kesimin sevgisini kazandı.

Dizinin bir sonraki sezon devam edip etmeyeceği ya da ne zaman ‘’final’’ yapacağı merak edilirken, bu konuyla alakalı olarak Posta Gazetesi köşe yazarlarından Mesut Yar, farklı bir bakış açısı getirdi.

Köşesine taşımış olduğu Arka Sokaklar dizisini ‘’Hay maşallah’’ yorumuyla öven Yar,’’Şu bir gerçek ki, kanal ya da yapımcı Türker İnanoğlu ağabeyimiz ‘’bu iş bitti’’diyecek ve ‘’Arka Sokaklar’’ öyle sona erecek. Bunun başka bir yolu yok… Bana göre Arka Sokaklar Türk ekranlarının gelmiş geçmiş ‘’boynu bükük dolaşmayan’’ belki de tek dizisidir.’’ifadelerini kullandı.

Arka Sokaklar Ne Zaman Bitecek? ile ilgili görsel sonucu

Yar’ın bu yazısı sonrasında gözler Arka Sokaklar yapımcısı İnanoğlu’na çevrilirken, tecrübeli yapımcının efsanevi diziyi birkaç sezon daha sürdüreceği öne sürülüyor.


×