Arka Sokaklar Bıktırdı mı?

Türk televizyonları tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar, 12. sezon finaline doğru yaklaşırken ekip yine büyük bir baskı altında. Özellikle Hüsnü Çoban’ın başındaki dertler çığ gibi büyümeye devam ederken, 18 Mayıs Cuma günü 481.bölümle seyircisinin karşısına çıkacak olan dizide neler olacağı merak konusu…

arka sokaklar yeni sezon ile ilgili görsel sonucu

 

481.bölümde troit kanseri teşhisi alan Hüsnü’nün yeni bölümde ise hastalığının daha da ağırlaştığına şahitlik edeceksiniz. Öte yandan diğer karakterlerin de dizinin bu sezonki hikâye akışı ve dertler üzerinden olduğu gibi ilerlemesi birçok Arka Sokaklar hayranı tarafından ‘’tekrara girdi’’ eleştirilerine neden oldu.

arka sokaklar yeni sezon ile ilgili görsel sonucu

Dizi Kendisini Tekrar Mı Ediyor?

Uzun yıllar boyunca televizyon ekranlarının en istikrarlı işlerinden birisi olarak ilerleyen Arka Sokaklar’ın özellikle de bu sezon kendisini tekrar ettiğini belirten kişi sayısı bir hayli arttı. Gerçekten de dizi aşamalarında yaşanan beklenmedik gelişmeler ve Hakan ile Aylin’in durumunun gereğinden fazla uzatılması, senaristlerinin fikir ile öykü tıkanmalarına sürüklendiğinin göstergesi olmaya başladı. Hal böyle olunca sosyal medya ve dizi forumlarından isyan etmeye başlayan Arka Sokaklar fanlarının da, bir sonraki sezon için çok daha olgun bir öykü betimlemesi talebinde bulunması bekleniyor.

arka sokaklar yeni sezon ile ilgili görsel sonucu

13. Sezon Nasıl Olacak?

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın yer aldığı Arka Sokaklar, birkaç hafta içerisinde yapacağı sezon finali sonrasında kısa bir tatile çıkacak. Her sene olduğu gibi büyük bir sürprizle seyircisine vedaya hazırlanacağı tahmin edilen dizi yönetiminin 13.sezona dair çok daha güçlü hazırlıklara şimdiden gireceği konuşulmaya başlandı.

Bu noktada bizim de tek temennimiz Arka Sokaklar’ın benimsenen ruhuna geri dönmesi yönünde olmaktadır…

×