Yumurcak TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Yumurcak TV Kanal Bilgileri

2007 yılında yayın hayatına başlayan Yumurcak TV, Samanyolu Grup ailesine ait bir çocuk kanalıdır. Kanal ismi ve “ Tüm Yumurcaklar ekran başına!” sloganı ile kısa süre de izlenme rekorları kırmayı başarmıştır. İlk şifresiz yayın yapan çocuk kanalı olma özelliğine sahiptir. Kanalın en büyük özelliği bünyesinde birçok eğitici kanalı barındırmasıdır. Özellikle çocukların ruhsal durumunu bozacak çizgi film ya da program yayını yapılmamaktadır. Yumurcak TV yayınını canlı olarak televizyonlarınızdan takip edebildiğiniz gibi internet üzerinden de kesintisiz takip edebilirsiniz.

Yumurcak TV, Samanyolu Grubu’na ait çocuk kanalıdır. Şifresiz olarak yayın yapan ilk çocuk kanalıdır ve çocuklar için en uygun yayınları yapmaktadır. Hedefleri çocuklara eğitim ve eğlenceli yayınlar yapmaktır. 2005 yılında ATV’de yayınlanan çocuk komedi dizisi Yumurcak TV ile karıştırılmamalıdır. İsminden anlaşıldığı gibi, küçük çocukların vazgeçilmez çizgi film kanalıdır. Her gün saat 01:00’da yayın durdurulmaktadır ve, sadece bir fon müziği çalmaktadır. Aralıksız bir çizgi film izlemek isteyen çocuklar için açılan ve, çok iyi bir kalitesi bulunan Yumurcak TV her gün saat 06:00’da yayına girmektedir. Çocukların vazgeçilmez çizgi film kanalı diyebiliriz. • Yumurcak TV, Türkiye’de yayın yapmakta olan Samanyolu Gruplarına ait bir çocuk kanalıdır ve bu kanalda geceleri, deneyimler de denenmektedir. Uçak nasıl yapılır gibi, çok bilindik olan Ayran, Cauli, Yeşil oba gibi çizgi filmler yumurcak TV’de barınmaktadır ve çocukların ilgiyle izlediği Caillou’da yumurcak TV’de olması, ayrı bir inceliktir diyebiliriz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.