Ülke TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Ülke TV Kanal Bilgileri

Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş. tarafından 2008 yılında kurulan Ülke TV, Kanal 7’nin kardeş kanalıdır. Eski ismi Haber 7 olan kanalın ağırlıklı yayın akışı haberle alakalıdır. Birçok uydu üzerinden izlenebilen Ülke TV aynı zamanda internet üzerinden de takip edilebiliyor. Bıçak Sırtı, Sıradışı, Salkım Söğüt, Açık Deniz gibi programlar ile marka değerini artırmıştır. Yayınladıkları programların sunucuları da ekranların tanınmış isimleri, Ersoy Dede, Turgay Güler gibi isimlerdir. Sizde kanalın canlı yayın akışını online olarak izleyebilirsiniz.

Ülke TV, isminden anlaşıldığı gibi Ülke ile alakalı bilgiler vermektedir. Ülke TV aslında, Kanal 7 grubunun haber ile alakalı yayın yaptığı ağırlıklı yayın yapan televizyon kanalı diyebiliriz. Haber ve kültür ağırlıklı televizyon kanalı olan Ülke TV çok başarılı televizyon kanalı diyebiliriz.. Sahibi olan Yeni Dünya Medya Grubudur.
Ülke TV, ismini değiştirdikten sonra aynı kaldığı yerden devam etmiştir. Haber ve kültür ağırlıklı temalar ile halen yayın yapmaktadır. Tivibu, Digiturk, D-Smart,Teledünya, Türksat Kablo TV, Türksat 3A’ da yayın verilmektedir ve bu uydulardan izlenebiliyor. Hukuksal konuların da, asılsız bir haber yaptıkları için kısa süre önce 30 Milyar cezaya çarptırılmıştır. Ülke TV 4:3 Resim formatı ile yayın yapmaktadır ve dost kanallarından birkaçından bahsedersek eğer ki, Kanal 7, Radyo 7, TVT, Yurdum TV olarak dost kanalları vardır. Nisan 2006 yılında yayına başlamıştır ve ilk kurulduğu zamanlar Kanal 7 olarak tanınmıştır ve bu kanal ile halen yayın yapılmaktadır.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.