TV 8 Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Yayını resmi web sitesinden izleyiniz.


İzlemek için tıklayınız

TV 8 Kanal Bilgileri

MNG TV Yayıncılık A.Ş. tarafından 1999 yılında yayın hayatına başlayan TV 8 başarılı yayınları ve programları ile farklı bir özel kanal oluşturulmuştur. Yayın akışını birçok uydu üzerinden izlenilmektedir. TV 8 yayın kuşağında siyaset, tartışma, spor, magazin gibi çeşitli alanlarda farklı programlar yayını yapılmaktadır. Gökmen Karadağ, Seda Sayan gibi ünlü isimler program sunumu yapmaktadır. Kaliteli ve doğru habercilik anlayışı ile “Farklı kanal” olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İnternet üzerinden de kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

TV8 adlı televizyon kanalı 22 Şubat 1999’da MNG Medya grubu bünyesi altında, yayına başlayan ve birçok maçlardan sonra yorumcular tarafından yorumlanmaktadır ve ismini de 2010 yıllarında bu şekilde duyurduğunu nitelendirebiliriz. TV8, spor, film oynatırken izleyenler tarafından da sürekli takip edilen bir kanal diyebiliriz. 16:9 formantın da yayın yapmakta olan TV8, birçok kişi tarafından da beğenilmektedir. İlk çıktığı sıralar haber kanalı olarak yayın yapmakta olan TV8 2003 yılında yeni bir özellik ekleyerek eğlence kanalı olarak da nitelendirildi. Eğlence ve haberi bir arada yapmakta olan TV8, 2013 yılında kanalı Acun Medya’ya sattığını borsaya bildirmişti. Türkiye’nin tanındık ünlülerinden olan Acun Ilıcalı bu kanal da, daha değişik bir format yapacağını dile getirmişti. Acun medya ve Doğuş yayın grubunun ortaklaşa olarak satın aldığı bu kanal da genellikle Acun Medya’nın eylül 2014’de Acun Medyanın tüm programlarının TV8’e taşınacağını da dile getirmekte fayda var. 30 Kasım 2013 tarihin de çıkan haberlere göre Seba Tümer’in de TV8’de yayın yapacağını bilmekteyiz. TV8 şuan da şov kanalı olarak bilinmektedir ve Acun Medya haber konulu programları kaldırmıştır.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.