TRT Spor Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

TRT Spor Kanal Bilgileri

TRT yapısında kurulan tematik kanallar grubunda yer alan TRT Spor 2010 yılında yayına girmiştir. TRT’nin tematik kanal projesinden önce TRT 3 olarak bilinen bu kanal aslında 1989 yılında kurulmuştur. TRT Spor kanalına geçiş yapılırken çift logo kullanıldı ve sonrasıda ise tek logoya geçildi. TRT Spor olarak bilinen kanal aslında TRT 3 Spor olarak isimlendirilmiştir. Günümüzde dünyanın popüler liglerinin bir çoğunun özet görüntülerini sunduğu gibi canlı yayın olarak da bazı maçları göstermektedir. Sizde televizyon dışında internet üzerinden de kesintisiz olarak TRT Spor izleyebilirsiniz.

TBMM Tv olarak yayın hayatına başlayan TRT 3, farklı bir yayın anlayışına sahip! Türk Radyo ve televizyon kurumuna bağlı olarak yayın hayatına adım atan ve az önce de belirttiğimiz gibi meclisi bizimle buluşturan kanal şimdilerde spora yönelik bir kanal olma çabası içerisinde ve farklı ligler ile evlerimize girmeyi başarmış durumda! Mecliste neler olup bittiğini merak ediyorsanız sizler de zaman zaman TBMM’yi canlı yayınlar ile aktaran TRT 3’ü tercih edebilirsiniz. Önemli toplantıları ve önemli olayları an be an bizlere aktaran kanal Devlet televizyonu olan TRT’nin bünyesinde yayınlarına devam ediyor ancak çok popüler bir kanal olmadığını da sizlere sunmakta fayda var diye düşünüyorum. Spor ve meclis yayını ile aslında tam olarak ne yaptıklarına karar verememiş bir kanal görüyoruz. TRT 3, ilk zamanlarında meclis yayını yapıyordu ancak şimdilerde spor müsabakaları, daha doğrusu futbol maçları ile izleyenleri ile buluşuyor. Farklı bir çalışma yapmak isteyen ancak başarılı olmayan kanalı listede bulabilir ve tek bir tuşla izleyebilirsiniz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.