TGRT Belgesel Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

TGRT Belgesel Kanal Bilgileri

Tgrt belgesel İhlas Holdig Huzur Radyo Tv A.Ş bünyesinde yayın yapan bir belgesel kanalıdır. Hayvanlar alemi ve tabiatın konu olduğu kanal, 22 Nisan 2010 tarihinde yayın hayatına adım atmıştır.

Çeşitli konularda belgesellerin yayınlandığı tgrt belgesel kanalında tarih hakkında bilgiler sunulduğu gibi önemli kişilerinde hayatları belgesel olarak yayınlanıyor. Öncesinde pazarlama kanalı olarak kullanılan tgrt belgesel kanalı yayın akışında yer alan Seyyah-ı Fakir programı Raşit Ağzıkara’nın muhteşem sunumu ile seyirci ile buluşuyor. Programda Anadolu’nun en uç noktalarına kadar adım adım geziliyor ve buralardan hayat hikayeleri izleyici ile paylaşılıyor.

Gezip görülen şehirlerin kültürleri, yemekleri, gelenekleri ve adetleri hakkında da detaylı bilgiler sunan program ile adeta ordaymışcasına keyifli dakikalar yaşanıyor. Gidip görülen illerin tanıtılmasına yönelik yayınlanan program ile yaşanılası, görülmeye değer yerler adeta evimize konuk oluyor.

Tgrt belgesel kanalında Huzura Doğru programı da en çok takip edilen programlar listesinde yer alıyor. Din ve ahlak içerikli sohbetlerin, şiirlerin, ilahilerin yer aldığı programda tarihsel konular hakkında da seyirciye bilgiler sunuluyor. Ayrıca İslam alimlerinin de hayatının anlatıldığı program, ülkenin en uzun soluklu kültürel, dini ve tarihi programı özelliğine sahiptir.

Hayvanlar alemi, tarihsel konular, büyük savaşlar ve yapılar gibi bir çok farklı alanda konuların ele alındığı, ve ele alınan konuların belgesel olarak yayınlandığı bir belgesel kanalı olup, ülkemizde en çok takip edilen kanalların içerisinde yer alıyor. Tgrt belgesel yayın akışının zenginliği ve kesintisiz yayını ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Eğlenceli hayvanlar alemi ile birlikte tarihin kapalı sayfalarının açıldığı programların yayınlandığı tgrt belgesel kanalı tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.