STV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Yayından Kaldırılmıştır!

STV Kanal Bilgileri

1993 yılında kurulan STV, büyük bir izlenme kitlesine sahip Türk özel kanallarından birisidir. Avrupa, Asya ve hatta Amerika kıtası dahil dünyanın birçok noktasından kanala ulaşabilirsiniz. Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş. ailesinin 8 kanalından birisidir. En bilinen programları Sır Kapısı, Hayat Dersi ve Boşanmak İstemiyorum gibi programlardır. Kanal aynı zamanda dizi ve siyasi tartışma programları da yayınlamaktadır. Samanyolu Tv (STV) izlemek için interneti de kullanabilirsiniz. Online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kalp Gözü’ni hepiniz hatırlıyorsunuz… Doğa üstü olayların ve mucizelerin daha çok karşımıza çıktığı ve Allah’ın hikmetinin ilginç şekilde lanse edildiği bu program Samanyolu Tv’nin en çok izlenen programlarından bir tanesi diyebiliriz ve şimdilerde eski bölümleri ile yine kendi kanalında karşımıza çıkmaya devam ediyor ve bizler de bu kanalı siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Sağcı kesimin ve İslami kesimin sesi olarak karşımıza çıkan Samanyolu Tv, daha çok eğitici programları ile ve Oktay Ustası ile fark yaratmaya çalışıyor. Oktay Usta bu kanal ile bir döneme damgasını vurmayı başarmış ve birçok hanımın da kalbini kazanmıştı! En özel yemekler ve en güzel tarifler Oktay Usta ile birlikte can bulmuştu! Spor ya da film konusunda biraz geri planda kalmayı tercih eden ve tek bir kesime hitap etmeye devam eden kanallar ülkemizde çok fazla, bu kanallardan biri de: Samanyolu Tv. Muhafazakar kesimin en çok izlediği kanal olan Samanyolu, Kanal 7 ile birlikte bu konuda en çok kıyaslanan kanal diyebiliriz ancak bir adım daha önde!

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.