Star Tv Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Star Tv Kanal Bilgileri

Türkiye’nin ilk özel kanalı olan Star TV, 1990 yılında yayına girmiştir. Star 1, İnterstar gibi isimleri kullandıktan sonra kanal 1992 yılında Star TV ismi verildi. Yayınlamış olduğu sinema filmleri, kadın kuşağı ve diğer programlar ile her yıl en çok izlenen programları izleyicilerine sunmuştur. Televizyon kanalı alanında yapmış olduğu birçok yenilik ile de özel tv kanallarına öncülük etmiştir. Web televizyon, dijital yayın gibi birçok özellik bunlar arasında sayılabilir. Kanalın popüler yayınları dizi alanında İşler Güçler, Muhteşem Yüzyıl ve Behzat Ç. dizileridir. Eğlence sektöründe yapmış olduğu kaliteli programları ile Acun ILICALI’da Star TV ailesindedir. Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye programlarını tamamladıktan sonra şuan da Popstar 2013 ve Survivor programlarının hazırlıkları yapılıyor. Türkiye’nin başarılı kulüplerinin UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Kupaları maçları da Star TV tarafından futbol severlere sunulmuştur. Kalitesinden ödün vermeyen yayın anlayışı ile birçok televizyon kanalı için örnek olan Star TV örnek olmaya da devam edecektir.

Uğur Yücel gibi profesyonel ve kaliteli bir oyuncunun önderliğinde karşımıza çıkan Aramızda Kalsın, Star Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor. Uğur Yücel’in yanı sıra Binnur Kaya da bu dizide rol alıyor ve diğer dizilerden farklı olarak bu kez daha dramatik ve duygusal bir rolle her hafta evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Kanal değişimi ile birlikte daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkan ve tarihi en iyi şekilde aydınlatan Muhteşem Yüzyıl, Star Tv ekranlarında yerini almış durumda! Her hafta reyting rekorları kırmaya devam eden bu özel diziyi sizler de online olarak canlı tv izlemek istiyorsanız sitemizi tercih edebilir ve HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. Leyla ile Mecnun ekibinin yeniden bir araya gelmesi ile birlikte Ben de Özledim farkı ortaya çıktı! TRT’nin sorumsuzluğu ile birlikte bu ekibi sahiplenen Star Tv şimdilerde dizi ile ilgili büyük sorunlar yaşıyor ancak farklı bir proje ile karşımıza çıkacaklarını da ekleyen kanal, bu ekibi gönderme niyetinde değil ve yeni bir dizi bizleri bekliyor diyebiliriz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.