Show TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Show TV Kanal Bilgileri

1991 yılında Show Tv ve Show Radyo kanalları Fransa’da kurularak yayın başlamıştır. Show Tv, şuan Çukurova Holding bünyesinde bulunmaktadır. Türk televizyonlarında görmeye alıştığımız birçok ünlü isim Show Tv’de yayın yapmıştır. Ülkemize yabancı dizi ve çizgi film kuşaklarını oluşturan kanalların başında da Show Tv gelmektedir. Tatlı hayat, Deli Yürek, Sıdıka gibi unutulmaz diziler Show Tv tarafından sunuldu. Şuan ise canlı yayınını gelişmiş teknolojisi ile internet üzerinden de takip edebilirsiniz.

Özellikle gençlerin be yeni nesilin yakından takip ettiği Pis Yedili, yeni ve eski bölümleri ile Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden bir tanesi! Bu tarz yapımların baş kahramanı olan Gani Müjde, başarısını sürdürmeye devam ediyor ve yıllardır olduğu gibi Show Tv ile olan anlaşmasını da hiçbir şekilde bozmuyor. Hayat Bilgisi, Kurtlar Vadisi, Deli Yürek gibi efsane yapımların kahramanı olan <strong>Show Tv</strong>, kült diziler ile bizleri buluşturmaya devam ediyor… Nostalji konusunda oldukça iyi olan ve bu dizileri tekrar tekrar karşımıza çıkartan kanal özellikle yaz aylarında bu tekrarları çok daha sık veriyor ve izleyenlerinin tatil günlerini en iyi şekilde geçirmesine yardımcı oluyor. Cennet Mahallesi gibi çok keyifli bir dizinin bitmesi hepimizi üzdü ancak <strong>Show Tv</strong> bu konuda beklentilerinizi ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor ve gün içerisinde tekrar bölümleri ile farkını en iyi şekilde ortaya koyuyor. Sizler de bu eğlenceli dizinin tekrarını izlemek isterseniz televizyonlarınızın karşısına kurulup keyfini çıkarabilirsiniz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.