Show Türk Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş


Lütfen Bekleyiniz...

Show Türk Kanal Bilgileri

Çukurova Holding tarafından Avrupa’da yaşayan gurbetçi Türkler için hazırlanmış olan Show Türk, Show TV ile kardeş kanaldır. 2005 yılında Show Türk ismi ile yayına giren kanal ilk olarak 1994 yılında Euro Show ismi ile yayına açıldı ve kısa süre içerisinde kapatılarak Show Türk’e çevrildi. Yayını Avrupa’da ve Türkiye’de uydu üzerinden takip edebilirsiniz. Yayın saati Avrupa’ya uygun şekilde ilerlemektedir. Kanal genellikle Show Tv ile eş yayın yapsa da eski yayınlarını da ağırlıklı olarak göstermektedir. Sizde Show Türk kanalını internet üzerinden kesintisiz olarak takip edebilirsiniz ve kaçırdığınız dizi ve programları buradan izleyebilirsiniz.

Berna Laçin’in başrolünde oynadığı aşk ekmek hayaller isimli dizi Show Türk ekranlarında karşımıza çıkıyor ve reytingleri ile de dikkat çekiyor. Berna Laçin’in uzun bir süre ekranlardan uzak kalmasının nedenini de bu dizi ile birlikte öğrenmiş olduk ve oldukça kaliteli bir yapım olduğunu da eklemek gerekiyor. Diziyi takip etmek için sizler de sitemizden kanalı izleyebilirsiniz. Show Tv’nin alt kanalı olarak karşımıza çıkan ve yayın akışını da yine bu kanala göre belirleyen Show Türk, farklı bir formata sahip değil bu yüzden işleyişin kanal ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Diziler, yarışma programları sadece farklı saatlerde bizlere sunuluyor ve bir nevi tekrar kanalı olarak biliniyor ancak takipçi sayısının çok fazla olduğunu eklemek gerekiyor. Show Tv gibi güçlü bir kanal bu sektördeki başarısını bir üst seviyeye taşımak ve daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına farklı kana projeleri ile karşımıza çıkıyor ve bu kanallardan bir tanesi de Show Türk diyebiliriz. Yayın akışında bir değişiklik yok ancak izleyici kitlesi en az Show Tv kadar fazla ve popüler kanlar arasında!

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.