Semerkand TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Semerkand TV Kanal Bilgileri

Üsküdar Radyo TV A.Ş tarafından kurulan Semerkand TV, uydu ve yayın platformlarından rahatlıkla izlenebilmektedir. 2010 yılında yayın hayatına başlayan Semerkand Televizyonu genellikle dini içerikli yayınlara ve programlara yer vermektedir. Bunun yanında kadın ve çocuk programları da bulunuyor. Kanalın yayınını sunan kişiler alanında uzman hocalardır. Benim Televizyonum, Güzergah, Tasavvuf Okumaları, Hikmetname gibi programlar ile izleyicileri güzel bir hizmet vermektedir. Kanalı internet üzerinden de online olarak izleyebilirsiniz.

Ülkemiz Müslüman bir ülke ve bunu bilen kanal sahipleri de bu tarz bir konsept ile Müslüman kesime hitap etmeyi tercih etmiş durumda! Uydu üzerinden yayın yapan Semerkand Tv’yi birçoklarınız takip ediyor ancak henüz bilmeyenler varsa kanalın tamamen İslami odaklı yayınlar yaptığını ve belli bir kesime hitap ettiğini de belirtmek gerekiyor. Kuran-ı Kerim ve daha fazlası için Semerkand Tv ne öğrenmek istiyorsanız sizlere fazlasıyla aktaracaktır. Kanalın konsepti bu yönde ve dini bilgiler veren eğitici programları ile daha çok İslami kesimin tercih ettiği bir kanal diyebiliriz. Hatm-i Şerif en çok izlenen programları arasında yer alıyor ve Kuran-ı Kerim hep birlikte hatim ediliyor. Yetişkinlere olduğu kadar çocuklara ve gençlere de hitap eden dini bir kanal olarak Semerkand Tv’yi örnek verebiliriz. Dini programlar ile birlikte eğitim konusuna da fazlasıyla önem veren bu kanal daha dindar ve daha İslami bir kesim yaratmak için kolları sıvamış durumda! Sizler de bu kanalı daha yakından takip etmek isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz.

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.