Planet Pembe Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Planet Pembe Kanal Bilgileri

Planet TV A.Ş. tarafından yayın hayatına girdirilen Planet Pembe kanalı 24 saat boyunca pembe dizi yayını yapması ile izleyici kitlesi oluşturmuştur. 2010 yılında açılan kanalın gösterime sunduğu birçok pembe dizi bulunuyor. Sizde Planet Pembe izlemek isterseniz internet üzerinden ya da Türksat 3A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. Bir Aşk Masalı, Masum Aşk gibi diziler günümüzde de yayında bulunuyor.

Adından anlayacağınız gibi daha çok aşk dizilerinin yer aldığı kanal daha çok kadınlara hitap ediyor ve onlar için özel bir konsept hazırlayarak yoluna devam ediyor. Yerli dizilerin olmadığı kanal Avrupa’nın en çok izlenen popüler aşk dizilerini yayınlamaya devam ediyor ve Türk kadınlarının da fazlasıyla ilgisini çeken bu kanal farklı bir kitleyi hedef almış durumda! Günahkar, Asi, Aşk Çıkmazı gibi çok fazla izlenen dizilerin yer aldığı Planet Pembe, Digitürk’ün destek verdiği özel kanallardan bir tanesi ve her zaman olduğu gibi tek bir format ile yoluna devam ediyor. Dizi tutkunu iseniz bu kanalı takip etmenizde fayda var diye düşünüyorum çünkü yabancı dizilerin tamamı bu kanalda karşınıza çıkıyor. Televizyon başında çok daha fazla vakit geçiren kitleye hitap etmek televizyon sahiplerinin yapabileceği en akıllı iş diyebiliriz. Kadınlar televizyon başında çok fazla vakit geçiriyor ve onları hedef aldığınız takdirde reyting konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz ve bu kanallardan bir tanesi de Planet Pembe diyebiliriz. Yabancı dizilerin yer aldığı kanal yoluna hız kesmeden devam ediyor.

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.