NTV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

NTV Kanal Bilgileri

1996 yılında kurulan NTV, Türkiye’nin ilk haber kanalı olma niteliğine sahip Doğuş Yayın Grubu’na ait prestijli bir Türk kanalıdır. Türkiye’deki tematik kanal dönemini başlatan kanal NTV’dir. Kanalda spor, yaşam, kültür, sanat gibi konular üzerinde programlar yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’deki sosyal projelere vermiş olduğu destek de çok önemlidir. Yeşil Ekran uygulaması bunlardan birisidir. Türkiye’nin birçok ünlü yüzü NTV kanalda program sunmaktadır. Ünlü futbolcu Rıdvan Dilmen, Yekta Kopan, Vedat Milor gibi isimler yer alıyor.

Ülkemizin haber kanalları konusunda büyük sıkıntılar yaşadığını biliyoruz ve bu kanallardan biri olan NTV de, objektif olma konusunda kendine güvenen insanları yanıltmayı başarmış durumda! CNN gibi onlar da gezi olaylarında büyük bir yanlış yaptı ve objektif haberciliği bir kenara bırakarak yandaş meydanın içinde yer almayı tercih etti demek doğru olacaktır. Ülkemizin en çok izlenen kanallarından bir tanesi iken son dönemlerde yaşanan olaylar ile birlikte bunu fazlasıyla kaybeden NTV, şimdilerde belgesellere biraz daha ağırlık vermeye başladı ve daha önceden de olduğu gibi kaliteyi biraz daha yakalamaya başladı diyebiliriz ve arşivlik belgeselleri ile yeniden eski kitlesine kavuşmayı hedeflediğini de net bir şekilde söylemek mümkün! Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana çizgisini hiç bozmayan NTV, kısa süre önce yaşanan olaylardan sonra bu kaliteyi ve çizgiyi biraz bozdu diyebiliriz. Şimdilerde konseptini hiç bozmadan ve aynı kaliteye yakın yayınları ile yoluna devam eden bu özel kanalı sizler de sitemize giriş yaparak izleyebilir ve yayınlara ortak olabilirsiniz.

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.