Minika GO Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Minika GO Kanal Bilgileri

2011 yılında yayına giren çocuk kanalı Minika, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde kurulmuştur. 2012 yılında ise iki farklı kanala bölünerek yayın hayatına devam etmiştir. Bölünmenin temelinde ise yaş gruplarına uygun program ve çizgi filmlerin yayınlanması sebebi vardır. Yaş gruplarını 3-8 yaş ve 7-14 yaş olarak ayrılmıştır. Türkiye’nin başarılı çocuk yayını yapan kanallarının başında gelen Minika kanalında kendisine özgü oyun ve çizgi filmlerinin olması en büyük özelliğidir. Yayını televizyondan takip edebildiğiniz gibi internet üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ülkemizde yayın hayatına devam eden sayısız çocuk kanalı var ancak bunlardan en özel olanı Minika Çocuk diyebiliriz. Kanalın konsepti tamamen çocuklar üzerine kurulmuş durumda ve çizgi filmlerin yanı sıra Türk animasyon karakterleri de çocuklar ile buluşuyor. En yeni çizgi filmler ve animasyon filmler bu kanalda sizlere sunuluyor ve keyifli dakikalar da sizi bekliyor. Sektörün en çok rekabet ortamına sahip olan konsepti sanırım çocuk konseptidir… Çocuklar televizyon başında çok fazla vakit geçiriyor ve bunu bilen kanal sahipleri de çocuklar üzerine yoğunlaşmaya devam ediyor ancak Minika Çocuk bu alanda fark yaratmayı başarmış bir kanal çünkü çocuk programlarından başka bir şey kanalda yer almıyor ve hedef kitle yalnızca çocuklar oluyor. Çocuklarınızın televizyon başında daha keyifli dakikalar geçirmesini istiyorsanız sizler de onları Minika Çocuk kanalına davet edebilirsiniz. Tamamen çocukların keyif alacağı programların ve çizgi filmlerin yer aldığı bu kanalın izleyen sayısı çok fazla çünkü yeni nesilin en büyük eğlencesi artık televizyonlar diyebiliriz. Bu kanal için sitemizi tercih edebilir ve bilgisayar başında da keyifli dakikalar geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.