Lalegül Tv Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Lalegül Tv Kanal Bilgileri

Dini bir televizyon kanalı olan lalegül tv 18 Eylül 2014 tarihinde test yayınına başlamıştır. Bir ay sonra normal yayın hayatına başlayan kanal Türkiye’de dini yayın yapan ve çoğunlukla Cübbeli Ahmet Hoca yani Ahmet Mahmut Ünlü’nün görüldüğü bir dini kanaldır. “Gönül Baheniz” sloganı ile yayın hayatına başlamış olan kanal Ahmet Hoca’nın sohbet programları, vaazları ve İslam’ı tebliğ içerikli programların yer aldığı bir içerik oluşturmaktadır.

Lalegül tv kanalının genel yayın yönetmeni ve genel müdiresi Gürsel Yıldız iken, Mehmet Kaya’da yönetim kurulu başkanı koltuğunda yer almaktadır. Kesintisiz olarak İnternet üzerinden takip edebileceğiniz lalegül tv canlı dini programları yanı sıra tartışma programları ile de seyirciyi ekran başına kilitlemektedir. Türksat frekasından kolaylıkla izlenebilen, yakın zamanda da Kablolu TV, Digiturk, D-smart ve Tivibu gibi platformları da içerisinde barındıracak Türkiye’yi dini açıdan bilgilendiren başarılı bir kanaldır.

Lalegül tv kanalında yer alan programların içerisinde Milli ve Manevi Değerlerimiz de yer almaktadır. Lalegül tv’de canlı olarak yayınlanan programlardan olup, içeriğinde Türk İslam Medeniyeti anlatılmaktadır. Her hafta Çarşamba günleri 19:00 da Mehmet Talu Hoca Efendi sunuculuğunda seyirci ile buluşan programda Türk İslam Medeniye’tinin bilinmeyen yönlerini öğreniyorsunuz. İsmailağa Cemaati’nin en önemli isimlerinden olan Mehmet Talu’nun sunumu ile sohbet tadında geçen bir programdır. Türk İslam hakkında bilgi edinebileceğiniz Milli ve Manevi Değerlerimiz programını İnternet üzerinden de kesintisiz lalegül tv izle farkı ile takip edebilirsiniz.

Yayın akışında Arapça Dersler, Osmanlıca Öğreniyorum, Tefsir Dersleri, Marifet Penceresi gibi bir çok programa yer veren kanalda Cübbeli Ahmet Hoca Efendi ile Bu Haftanın Sohbeti adlı programda yer almaktadır. Ahmet Yesevi Derneğinde Cübbeli Ahmet Hoca Efendi eşliğinde her hafta Perşembe akşamı yapılan muhabbet programdır. Bu Haftanın Sohbeti programı ile dini gönlüne yerleştirmiş herkesi programı izlemeye davet eden Cübbeli Ahmet Hoca çeşitli konularda üzerinde sohbet ederek izleyiciyi bilgiye doyuracak nitelikte dakikalar yaşatmaktadır.

Bu Haftanın Sohbeti ve lalegül tv kanalında yayınlanan tüm programları donmadan lalegül tv izle farkı ile yüksek kalitede canlitv.info dan bilgisayardan, cepten nerede olursanız fark etmez anında takip edebilirsiniz.

Kanal Türü : İstanbul
Yayın Merkezi : İstanbul
Web Sitesi : http://www.lalegultv.com.tr/
E-posta : [email protected]
Adres :

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Osman Gazi Caddesi Sokak :2 /1  No: 1

Bağcılar/İstanbul

Tel: 0 212 435 50 50

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.