TRT 1TRT 1 Televizyonlar
Star TvStar Tv Televizyonlar
TV 8TV 8 Televizyonlar
AtvAtv Televizyonlar
Show TVShow TV Televizyonlar
NTVNTV Haber
NTV SporNTV Spor Spor
A haberA haber Haber
Haber TürkHaber Türk Haber
Sky TürkSky Türk Haber
Kanal 24Kanal 24 Haber
Fox TürkiyeFox Türkiye Televizyonlar
A SporA Spor Spor
Ülke TVÜlke TV Diğer
İdman Tvİdman Tv Televizyonlar
CNN TürkCNN Türk Haber
TRT BelgeselTRT Belgesel Belgesel
TGRT BelgeselTGRT Belgesel Belgesel
TRT SporTRT Spor Spor
TRT HaberTRT Haber Haber
TGRT HaberTGRT Haber Haber
TJK TVTJK TV Spor
Bengü Türk TVBengü Türk TV Haber
Disney ChannelDisney Channel Çocuk
TLC TVTLC TV Haber
Az TvAz Tv Televizyonlar
Atv AvrupaAtv Avrupa Genel
Akıllı TvAkıllı Tv Genel
Yaban TVYaban TV Belgesel
Minika ÇocukMinika Çocuk Çocuk
Halk TVHalk TV Haber
TVNETTVNET Televizyonlar
TRT HDTRT HD Genel
Ulusal KanalUlusal Kanal Televizyonlar
Flash TvFlash Tv Televizyonlar
Kanal 7Kanal 7 Televizyonlar
Duygu TVDuygu TV Televizyonlar
Dost TVDost TV Televizyonlar
Yol TVYol TV Televizyonlar
Show TürkShow Türk Diğer
KanaltürkKanaltürk Diğer
EurosportEurosport Televizyonlar
TV 2TV 2 Diğer
TV 5TV 5 Televizyonlar
Kanal AKanal A Diğer
Bursaspor TvBursaspor Tv Spor
TRT ÇocukTRT Çocuk Çocuk
Sports TVSports TV Spor
Meltem TVMeltem TV Dini
TGRT EUTGRT EU Diğer
Kocaeli TVKocaeli TV Televizyonlar
TRT DiyanetTRT Diyanet Dini
e2e2 Genel
TBMM TVTBMM TV Diğer
Planet ÇocukPlanet Çocuk Çocuk
Tempo TvTempo Tv Televizyonlar
Olay TVOlay TV Televizyonlar
Yumurcak TVYumurcak TV Çocuk
GS TVGS TV Spor
BJK TVBJK TV Spor
BBC OneBBC One Televizyonlar
Beyaz TvBeyaz Tv Genel
Samanyolu HaberSamanyolu Haber Haber
Minika GOMinika GO Çocuk
TRT ArapçaTRT Arapça Genel
Kent TVKent TV Televizyonlar
Kanal SKanal S Televizyonlar
Kanal MaviKanal Mavi Televizyonlar
Kanal EKanal E Televizyonlar
Kanal BKanal B Televizyonlar
Başkent TVBaşkent TV Televizyonlar
Bursa Medya TV HDBursa Medya TV HD Haber
FM TVFM TV Dini
Koza TVKoza TV Televizyonlar
Artı Bir TvArtı Bir Tv Genel
Semerkand TVSemerkand TV Dini
Fashion TvFashion Tv Televizyonlar
Irmak TVIrmak TV Dini
TV 10TV 10 Diğer
Ocko TvOcko Tv Televizyonlar
3 Nisan TV3 Nisan TV Televizyonlar
Lalegül TvLalegül Tv Dini
TRT TürkTRT Türk Diğer
Vizyon 58Vizyon 58 Televizyonlar
Terra VivaTerra Viva Televizyonlar
Record RondoniaRecord Rondonia Televizyonlar
Preve TvPreve Tv Televizyonlar
Bugün TVBugün TV Diğer
Conexao BrConexao Br Televizyonlar
Agro CanalAgro Canal Televizyonlar
Rai YoyoRai Yoyo Televizyonlar
Rai GulpRai Gulp Televizyonlar
Hema TvHema Tv Televizyonlar
CBN TvCBN Tv Televizyonlar
Zuglo TvZuglo Tv Televizyonlar
Melitta TvMelitta Tv Televizyonlar
Gyöngyös TvGyöngyös Tv Televizyonlar
Kanal 5Kanal 5 Televizyonlar
Alpha 1 TvAlpha 1 Tv Televizyonlar

Kocaeli TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Kocaeli TV Kanal Bilgileri

MARMARA’NIN YÜKSELEN YAYIN DEĞERİ: KOCAELİ TV

Günümüzde bilindik televizyon kanallarının yanı sıra yerel televizyon kanalları da kendilerini bu yayın dünyasının bir parçası haline getirmişlerdir. Yerel halkın nabzını her an tutabilen ve olayları ilk ağızdan öğrenebilen televizyon değerleridir, yerel kanallar. Bu yerel kanallardan biri olan Kocaeli Tv, “Kocaeli’nin Dünyaya açılan kanalı” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. 8 Ocak 2007 yılında kurulmuş, Doğan Medya Grubu çatısı altında faaliyet göstermeye başlamış, daha sonra Tüysüzler Kuyumculuk ve Döviz’in sahibi olan ve 2014 yılında kaybettiğimiz Adem Tüysüz tarafından yayın hakları satın alınmıştır. Ayrıca 2010 yılında Kocaelispor’un maç yayın haklarını da satın alan Kocaeli Tv, maçları yayınlamaya başlamış fakat bazı yetersizlikler sonucu sonraki yıllarda bu hakkı devretmek zorunda kalmıştır.

Sanayi Mahallesi D130 Karayolu Caddesi’nde ana merkezleri bulunmakta ve yayınları da buradan yapmaktadırlar. İmtiyaz sahibi Turgay Tüysüz, genel müdür Melahat Sarı, yayın koordinatörü Pelin Horozal’dır.  Uydu yayınına da geçerek izleyici kitlesini artırmıştır. TÜRKSAT 3A’da 11862 H 27500 frekanslarında, D Smart 280. Kanalda, Tele Dünya Kablo Televizyonda ise 131. Kanal C 47’ de yayına devam etmektedir.

Yerel Kocaeli haberlerinin yanı sıra spor dâhil kültürel, sanat, ekonomi gibi birçok alanda gündemi takip etmektedir. “Biz Kocaeli’ ye Yeteriz” de televizyonun başka bir sloganını oluşturmaktadır, genellikle Kocaeli TV bu sloganla haber kanalı özelliğini ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Özellikle yerel haberler haber bültenlerinde hemen paylaşılmakta hatta bazı haberler büyük kanalların haber merkezlerine bu televizyonun çabalarıyla ulaşmaktadır. Bu yönüyle de bölgenin ve ilin nabzını tutan bir ekip ve koordinasyona sahip olduğunu gösterir. Gerek Facebook gerek Twitter gerekse Google Plus aracılığıyla Kocaeli’nde yaşanan gündemi tüm Türkiye hatta tüm dünya ile anında paylaşmaktadır. Hesaplar tamamen aktif olmakla beraber izleyicilerle etkileşim de bu alanlarda oldukça yüksektir.

Özellikle yeni yapılandırılan internet sitesi ile hem karasal hem kablo hem de diğer yollardan kendilerine ulaşamayan izleyicileri için alternatif platform niteliğinde olan bu siteyi oluşturmuşlardır. Gerçek zamanlı olarak Kocaeli Tv hangi programı yayınlıyorsa, www.kocaeli.com.tr adresine girerek üstte yazan canlı yayın butonuna tıklayarak ulaşmak çok kolaydır. Sitenin ara yüzü oldukça pratik ve kullanışlı olduğundan aradığınız programı ya da yayını kolayca bulabilirsiniz. Sitede ayrıca canlı radyo yayınına da ulaşabilir, izleme şansınızın olmadığı bir anda radyoyu dinleyerek, bölge ya da şehir gündemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir başka önemli bölüm ise Web Tv bölümüdür. Burada daha önce televizyon kanalında yayınlanmakta olan, halen yayınlanan kanala ait televizyon programlarının tekrarları bulunmaktadır. Ayrıca tekrarlarının yanı sıra daha önceki ya da çok eski bölümlerini de yine bu bölümde bulabilirsiniz. Web tarayıcınızın desteklemediği zamanlarda da bu eski bölümleri YouTube üzerinden izlemeniz de mümkün.

Kocaeli TV, programların içerikleri ve program türleri bakımından da diğer büyük televizyon kanallarının gerisinde kalmayıp, sanattan sinemaya, haberlerden spora daha birçok alanda izleyicilerin farklı tarz ve zevklerine uygun yayınlar da yapmaktadır. Üstelik her biri Kocaeli’nin gündemine uygun ve izleyenleri ilgilendirecek türden. Bu programlardan bazıları şunlardır:

Ajans 9, Beyza Koç’un sunumu ile hafta içi sabah saat dokuzda izleyenleri ile buluşmaktadır. Geçen günün akşam haber bülteninden, sabah yaşanan gelişmeler de dâhil hem ülke gündem hem de Türkiye gündeminin nabzını tutan haberleri izleyicilere tarafsız bir şekilde sunmaktadır.

Yaşama Dair, Tülay Yanıkoğlu Yazıcı tarafından sunulan hafta içi her gün saat ikide ekranlara gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere sağlıktan, kadına, evlilikten psikolojiye günlük yaşama dair birçok konunun, alanında uzman konukların da katılımlarıyla ele alındığı, irdelendiği bir programdır. Özellikle aktif seyirci katkısı ile programın her bölümü birbirinden eğlenceli şekilde geçmektedir.

Alanında usta gazeteci Mustafa Kalabalık tarafından sunulan ve uzman konuklarla, hem yerel hem de merkezi siyasetin konuşulduğu, tartışıldığı ve irdelendiği Kocaeli Tv televizyon programıdır. Sevilen tartışma programı geçen yaz 3. Sezon finalini de yapmış bulunmaktadır.

Ayrıca Kocaeli Tv Ana Haber Bülteni ile de hem Kocaeli’nde yaşanan ve gündemi meşgul eden olaylar hem de bölge ile ilgili haber ve gelişmeler yerel halk ile paylaşılmaktadır.

Son olarak kanalın, yerel bölgeye katkısının oldukça fazla olduğu söylenebilir.

Kocaeli TV, Turksat 3A, D-Smart ve Teledünya üzerinden yayın yapan bir yerel televizyon kanalıdır. Adından da anlaşılacağı gibi Kocaeli’nin yerel televizyon kanalı olan Kocaeli TV, yayın hayatına başladığı ilk günden beri başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir. “Kocaeli’nin Dünyaya Açılan Kanalı” unvanı ile hafızalara kazınan Kocaeli TV, bugün Kocaeli ve çevresinden haberdar olmak isteyenler için başarılı bir aracıdır. İnternet üzerinden izlenebildiği gibi, sosyal medya platformları üzerinden de anlık olarak takip edilme olanağı sunmaktadır.

Kanal Türü : Yerel Kanal

Kanal Türü : Kocaeli
Yayın Merkezi : Kocaeli
Web Sitesi : http://www.kocaelitv.com.tr
E-posta : [email protected]
Adres :

Sanayi Mah. D130 Karayolu Cad. No:119 İzmit/KOCAELİ

Telefon :0262 335 25 25

Fax:        0262 335 48 48

 

Kocaeli TV Frekans Bilgileri

Frekans : 11862
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/ 6
Polarizasyon : H- Yatay
  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.