Kanaltürk Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş


Lütfen Bekleyiniz...

Kanaltürk Kanal Bilgileri

İpek Medya Grubu tarafından yayın yapan Kanaltürk, “Türkiye’nin Televizyonu” sloganı ile 2004 yılından itibaren başarılı yayın ve programları ile izleyicileri keyifli bir seyir sunmaktadır.2007 yılında Sertel Demokrasi Ödülü’ne layık görülen kanalın Ana Haber Bülteni’ni Ekin Olcayto sunuyor. Kadınların sevgilisi Derya Tuna ile Derya’lı Günler programı, Ankara’nın Nabzı, Neşter gibi programlar kanaltürk televizyon kanalının popüler programlarındandır. Sunmuş olduğu belirli aralıkla Yabancı Sinema kuşağıda izleyicileri için önemli bir etkendir. Sizde Türkiye’nin güvenilir kanallarından Kanaltürk izlemek için televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Bunun yanında sunmuş oldukları web tv imkanı ile de online olarak kesintisiz takip edebilirsiniz.

Ekin Olcayto ile günün gelişmelerini takip etmek istiyorsanız sizler de ana haber bültenini izleyebilir ve keyifli bir sunum ile günü objektif olarak değerlendirebilirsiniz. Kanal Türk ekranlarında haber bülteninin yanı sıra eğlence programları ve spor programları da mevcut dilerseniz sitemiz üzerinden kanalı daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve yayınları takip edebilirsiniz. Ev hanımlarının en çok takip ettiği ve en güvendiği isimlerden bir tanesi olan Derya Baykal, Kanal Türk ekranlarında karşımıza çıkıyor. Ev dekorasyonu ve işlemleri hakkında bilgiler sunan ve keyifli konukları ile bizleri ekran başına kilitleyen Derya Baykal, yeni kanalında hafta içi sizinle buluşuyor ve yeni tasarımlar ile sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Salıklı yaşamın ip uçlarını bizimle paylaşan kaliteli programlardan bir tanesi de Dr. Aytuğ! Kanal Türk ekranlarında karşımıza çıkan program farklı hastalıklar hakkında çözüm önerileri ile insanlara yardımcı olmaya devam ediyor ve Türk televizyonlarında bilgi amaçlı yapılan ender programlardan bir tanesi olarak biliniyor, sizler de programı takip etmek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.