Kanal 24 Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Kanal 24 Kanal Bilgileri

Star Medya Grubu tarafından kurulan Kanal 24, 5 yılı geçkin süredir yayın hayatını devam ettirmektedir. Max Haber ve Star Haber 24 olarak isimlerden sonra Kanal 24 olarak yayına devam edilmektedir. Kanal ilk olarak Uzan Grup tarafından kuruldu. Sonrasında TMSF aracılığı ile sorunlardan dolayı yayın hayatına Kanal 24 olarak yayında. Şuan ki sahibi Tevhit Karakaya’dır. Tartışma ve siyaset programları ile kendine özgü bir yayın stretijisi bulunuyor. Günün Manşeti, İpekyolu Kervanı, Ankara Masası gibi programlar ile popüler bir kanal haline gelmiştir. Web sayfası üzerinden de yayın akışını online olarak takip edebilirsiniz.

Doğrusunu izleyin sloganı ile yola çıkan ve büyük başarı yakalayan kanal 24, daha çok haber ve piyasa programları ile göz doldurmaya devam ediyor. Ünlü isimlerin ve uzmanların da zaman zaman konuk olduğu kaliteli programlar için sizler de sitemizi tercih edebilir ve bu programları hiçbir ücret ödemeden online olarak kolayca ulaşabilir ve yayınları takip edebilirsiniz.Piyasaları daha yakından takip etmek ve uzman görüşlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmek adına sizler de Kanal 24’ü takip edebilir ve yayınları izleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan bu kanal sayesinde aynı zamanda güncel spor haberlerine de ulaşabilirsiniz. Daha aktüel konuların işlendiği bu kanal sitemiz aracılığı ile üyeliksiz olarak siz değerli televizyon severlere sunuluyor.Borsa ve piyasalar hakkında merak ettiğiniz her şeyi gün içerisinde canlı yayın ile sizlere aktaran kanal 24 sayesinde sizler de gündemdeki tüm haberleri canlı olarak takip edebilir ve uzman isimlerden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal bir anlayış ile yayınlarını sizinle buluşturan bu kanal için sitemizden hizmet alabilir ve canlı olarak yayınlara erişim sağlayabilirsiniz.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

Kanal Türü : İstanbul
Yayın Merkezi : İstanbul
Web Sitesi : http://www.yirmidort.tv
E-posta : [email protected]
Adres :

SER PLAZA Yenibosna Merkez Mh. Kavak Sk. No:3 K:2 Bahçelievler İstanbul
Telefon 0 212 496 24 24
Fax          0 212 496 24 38

Kanal 24 Frekans Bilgileri

Frekans : 12679
Sembol Oranı : 8888
FEC : 3/4
Polarizasyon : V - Dikey
  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.