Vatanım Sensin 4. Bölüm Fragmanı

Paylaş

Vatanım Sensin 4. Bölüm 17 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak.

Vatanım Sensin yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kırdı. Baş rollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel oynamaktadır.
Vatanım Sensin, savaşlardan yorulmuş insanların yaşam mücadelesi, hayatlarına sahip çıkma adına çırpınışları ve savaşın gölgesinde aşklarını yaşamaya çalışanların hikayesini konu alan bir dizidir. Dizinin başrol karakterleri Azize ve Cevdet savaşın gölgesinde büyük sınavdan geçmektedirler. Savaş yüzünden yurdunu bırakıp giden ve hatta vatan hainliği ile suçlanan Cevdet karısı Azize’yi deli gibi sevmektedir. Ancak vatan için sadık kalmak zorunda olduğu sırlar yüzünden karısı ile boşanma eşiğine gelmişlerdir. Azize savaşın ortasında üç çocuğu ve kayın validesi ile bir başına kalmış ve çok bunalmıştır. Çıkış yolunun kendilerine sahip çıkacak bir erkeğin varlığı olduğunu düşünmektedir. Tekrar izdivaç yapmak isteyen ancak kocasını hala çok seven Azize Cevdet’i boşanmaya bir türlü ikna edememiştir.
3. Bölümde Vatanım Sensin Mustafa Kemal Atatürk sahnesiyle rekor kırdı. Anadolu direnişinde etkin isim olarak Yunanlılar tarafından Cevdet’in eline getirilen belgelerde Mustafa Kemal’in isminin olması duygu dolu anlar yaşattı. Cevdet’in gurur ve umutla ”Hiç değişmemişsin Mustafa, yolun açık olsun” demesi izleyenleri büyülemiştir adeta. İşte o sahne:

17 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 de sitemiz www.canlıtv.info adresinden canlı olarak izleyebileceğiniz Vatanım Sensin ‘in 4. Bölüm Fragmanı