Anne 6. Bölüm Fragmanı

Paylaş

Anne dizisi 6. Bölüm 29 Kasım salı akşamı saat 20.00 da Star Tv ekranlarında sizlerle buluşacak.

5. Bölümde Turna’nın kaybolması yürekleri ağızlara getirdi. Turna’nın annesi Şule’nin Zeynep’in ailesinin evini araması ve Turna’nın annesine telefonda anne demesinin ardından Zeynep’in annesi Zeynep ve Turna’yı sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekleri öğrenen Cavidan kızını bu bataklıktan kurtarmaya çalışır. Zeynep’in Turnadan vazgeçmeyeceğini anlayan Cavidan Zeynep’in beni evlatlıktan reddedin teklifini kabul eder. Zeynep’in kardeşleri bu durumu hayli şaşırır ve anlam veremezler. Bu duruma son vermek isteyen Zeynep kendisiyle ilgili gerçekleri kardeşlerine anlatır. Alında kardeş olmadıklarını öğrenen kız kardeşler büyük şaşkınlık yaşarlar.

Bu arada Turna’nın duygu dolu bir mektup bırakarak kaybolmasıyla yıkılan Zeynep yana yakıla Turnayı aramaktadır. Tam umudu kaybetmişken Gönül’ün yanına gider ve her şey bir anda beyninde cevap bulur. Otogarda anne kız birbirlerine kavuşur.
anne-6-bolum
5. Bölümde aklı hayli karışık olan Şule kızı Melek’in yaşadığına artık emindir. Zeynep öğretmenin şüpheli tavırları da buna yardımcı olmuştur. 6. Bölümde Melek’i bulmak için Gönül’ün dükkanına giden Şule’nin tavırları bu bölüme damgasını vuracaktır. Turna ne olacak Turna olmaya devam mı edecek yoksa annesine dönüp Melek mi olacak? Tüm bunlar Salı akşamı star tv de yanıt bulacak. Heyecan dolu son bölümünü izlemeyi ihmal etmeyin. Salı akşamı canlı olarak sitemizden Anne 6. bölümü hd olarak izleyebilirsiniz.
anne-dizisi-6