Anne 5. Bölüm Fragmanı

Paylaş

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören Anne dizisi 5. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeye tam gaz devam edecek.
Anne dizisinde 4. bölümde Melek’in annesi olmaya karar veren Zeynep yeni adıyla Turna’yı okula yazdırmaya çalışır. Her yolu dener ,ama içinden çıkamayacağını anladığı vazgeçeceği anda imdatlarına Gönül yetişir. Turna artık okula yazılmıştır. Annelik fedakarlık gerektirir bunu her haliyle kabullenen Zeynep Turna için her şeyi göze alır. Bir yandan Melek’in annesi kızının defterinde Zeynep’in adını görünce Zeynep’in peşine düşer. İstanbul’a Zeynep’le konuşmaya gelerek Zeynep’le konuşur. Turna yeni hayatından çok memnundur. Okulunda ve yeni annesi Zeynep ile çok mutludur. Ancak bu mutluluğunun biteceği korkusu her an rahatsız etmektedir.

anne-5-bolum

anne

5. Bölümde Turna ve Zeynep’i neler bekliyor. Fragmanda da izleyeceğiniz üzere Zeynep annesi tarafından Turna’yı gerçek annesine vermesi konusunda hayli sıkıştırır. Yaptığının çocuk hırsızlığı olduğunu ve bu suçtan biran önce kurtulması gerektiğini söylemesi Zeynep’i çok bunaltmıştır. Ancak Zeynep bu yolda her şeyi göze aldığını ve Turna’yı asla bırakmayacağını söylemiştir.

Anne dizisi 5.Bölüm 22 Kasım salı günü star tv ekranlarında yayınlanacaktır. Aynı anda sitemizden de canlı olarak izleyebilirsiniz.