Beyaz Tv Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Beyaz Tv Kanal Bilgileri

Ankara Ses Tv yerine kurulan Beyaz Tv, Osman Gökçek tarafından kurulmuştur. Beyaz tv 2010 yılında yayına girmiştir. Kanalı uydu aracılığı ve diğer yayın kanalları aracılığı ile izleyebilirsiniz. 3 yıldır yayın yapan kanal, sinema filmleri, magazin, çizgi film, tartışma programları ile kısa süre de Türkiye’nin belirli kesimi tarafından izlenmektedir. Beyaz Tv, Türkiye’nin en çok sevilen dizisi olan Kurtlar Vadisi’nin geçmiş bölümlerini belirli günlerde yayına sunmaktadır. Sevilen spor sunucusu Ertem Şener’de Beyaz Tv’de Cumartesi, Pazar ve Pazartesi lig maçlarını konukları ile yorumlamaktadır. Mutfakların hünerli ismi Emine Beder’de Beyaz Tv aracılığı ile bayanlara her gün yeni bir lezzeti tattırıyor. Aynı zamanda popüler siyasi ve tartışma programları da Beyaz Tv ile popüler izlenme kitlesine sahiptir. Sizde Beyaz Tv’yi televizyon ya da internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Emine Beder’i hepiniz az çok tanıyorsunuz ve en özel yemek tariflerini bu isimden almaya devam ediyoruz… Ünlü aşçı şimdilerde yepyeni bir program ile Beyaz Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor ve eskiden olduğu gibi yapımı çok kolay ve masrafsız olan en özel temekleri bizlere sunuyor. Beyaz Tv’nin emine Beder transferi kanalın biraz daha gündeme gelmesine de yardımcı oldu diyebiliriz. Gezi olayları ile birlikte bir adım daha öne çıkan ve siyasi yanlı haberleri ile belli bir kesimin tepkisini çeken Beyaz Tv, haberler konusunda çok da objektif olarak hizmet vermiyor bu yüzden tek bir kesime hitap ettiğini belirtmek mümkün! Görüşünü net bir şekilde belli eden bu kanal sitemizde yerini almış durumda! Siyaset, spor, ekonomi, magazin ve daha birçok farklı kategoriyi tek bir çatı altında toplayarak harmanlayan Beyaz Tv, fark yaratmaya devam ediyor. Daha çok siyasi olaylarda takındığı tavır ile gündeme gelen ve bir süre sonra popüler olmaktan çıkan bu kanala sizler de sitemiz aracılığı ile daha kolay ulaşabilir ve yayınları takip edebilirsiniz.

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.