Atv Avrupa Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Atv Avrupa Kanal Bilgileri

Turkuvaz Televizyon ve Radyo İşletmeciliği A.Ş tarafından kurulan ATV’nin kardeş kanalı olan ATV Avrupa, ilk olarak atv İnternational ismi ile yayın hayatına başlamıştır. 1997 yılında kurulan kanal Avrupa’da yaşayan Türk gurbetçiler için kurulmuştur. Avrupa saatine göre yayın yapan kanal, bu alanda ilk kanal olma özelliğini taşımaktadır. Günümüze kadar başarı ile yayın yapan ATV Avrupa, ATV kanalı ile aynı programları yayına sunuyor. Sizde ATV Avrupa kanalını takip etmek isterseniz uydu yayını ya da interneti kullanabilirsiniz.

Daha kurumsal ve daha profesyonel bir kimlik ile televizyon hayatına devam etmek isteyen kanal sahipleri artık işi biraz daha büyütme yolunda emin adımlarla ilerliyor ve yurtdışında olan Türkler için de Avrupa kanallarını sunarak yayınları onların da takip etmesine yardımcı oluyor. ATV Avrupa için sizler de sitemizden yardım alabilir ve kanalı online olarak izleyebilirsiniz. Türk milleti olarak yurtdışında da sayı olarak çok fazlayız ve bu kalabalık nüfusa hitap etmek isteyen yerli kanal sahipleri de Avrupa Kanalları piyasasında yerlerini alabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Ülkemizin en büyük özel kanlarlından bir tanesi olan ATV Avrupa bu konuda büyük başarılara imza atmış bir kanal ve bizler de bu kanalı sizinle buluşturuyoruz. Ülkemiz en çok televizyon izlenen ülkeler arasında 1. Sırada yerini almayı başarıyor ve bunu bilen kanal sahipleri de yalnızca kendi ülkemizde değil, Avrupa’da bulunan vatandaşlarımız için de Avrupa kanalları oluşturuyor. ATV Avrupa bu kanallardan bir tanesi ve ülkemizde yer alan yapımların tamamı bu kanalda gurbetçi vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunuluyor.

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.