Akıllı Tv Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş


Lütfen Bekleyiniz...

Akıllı Tv Kanal Bilgileri

2007 yılında kurulan Akıllı TV, sloganında da dediği gibi Türkiye’nin İlk ve Tek İnteraktif video kanalıdır. İzleyicilerine eğlenceli zaman sunan Akıllı TV‘de sizin gönderdiğiniz videolar yayınlanmaktadır. Kanalı internet üzerinden de kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Akıllı Tv’de aynı zamanda yayın akışında canlı yayın programlarda bulunuyor. Bu programlarda editörlerin seçtiği videolar yayınlanıyor.

Youtube ve farklı video kanalları ile eğlence farlı bir boyuta taşındı diyebiliriz ve artık televizyon kanalları da bu videoları derleyerek komedi programları yapmaya başladı! En başından beri bu şekilde bir yol izleyen akıllı Tv, televizyon dünyasının ilklerinden biri diyebiliriz ve gün içerisinde en eğlenceli videolara da bu kanala sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Amatör videolar ve insanların doğal halleri her zaman ilgimizi çekmiştir ve bunlara bir de hayvanlar alemi eklenince ortaya çok keyifli bir kategori çıkıyor. Tüm bu kategorileri tek bir çatı altında toplayan Akıllı Tv, farklı bir pencereden dünyaya bakıyor ve bu dünyaya siz değerli televizyon izleyicilerini de dahil etmeye çaba gösteriyor. Sosyal medyayı artık herkes çok daha yakından takip ediyor ve neler oldu, neler bitti gibi soruların cevabını videolar aracılığı ile alabiliyoruz. Akıllı Tv, bunu en iyi yapan kanallardan bir tanesi ancak gündemi daha çok komik videolar ile takip etmeyi tercih ediyor ve daha çok eğlence kanalı olarak karşımıza çıktığını söylemek mümkün!

Kanal Türü : Ulusal Kanal

  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.