Akdeniz TV Canlı Yayını izliyorsunuz...

Paylaş

Akdeniz TV Kanal Bilgileri

Antalya yerel kanallarından birive bölgede karasal yayın yapmak olan Akdeniz Tv sitemi,z farkı ile canlı olarak izleyin.Ayrıca haftalık canlı Tv Programları şu şekildedir; Ahmet Serttaş Show,Akdeniz Turu,Barometre,Bitkilerin Dilinden,Bizim Star,Bizimle Oynarmısın,Cinevizyon,Dönme Dolap,Eğitim ve,Kariyer,Er Meydanı,Esnafın Sesi,Expo 2016,Geçmiş Zaman Olur Ki,GünBugün,Gündem Özel,Haber Ötesi,Herkes İçin Sağlık,Hukuk ve,Politika,Hukuk ve Yaşam,Keloğlan Ve Şekerce,Kültürel Nameler,Labirent,Lezzete Yolculuk,Lezzetin Sultanları,Markalar ve Öyküler,Net Yanıt,Sabah Işıkları,Savunma Sporları,Spor Gündemi,Tarım Vizyon,Ufukta Bir Akşam Güneşi

Ülkemizin turistik şehirlerinden bir tanesi olan Antalya, her geçen gün gelişimini sürdürüyor ve bu gelişimi de an be an Akdeniz Tv, sizlere en iyi şekilde aktarmaya devam ediyor. Antalya’da gün içerisinde neler oldu, önemli gelişmeler neler gibi sorularınıza sizler de yanıt arıyorsanız bu kanalı takibe alabilir ve sitemiz üzerinden online olarak izleyebilirsiniz. Antalya’nın en ünlü yerel kanallarından bir tanesi olan Akdeniz TV, haber programlarının yanı sıra eğlence programları ile de göz doldurmaya devam ediyor ve halkın nabzını yoklayarak keyifli programları karşımıza çıkarıyor. Sitemiz üzerinden de ulaşabileceğiniz kanalın genel konsepti Antalya’daki önemli gelişmeler ve halkın bu gelişmeler hakkındaki yorumları olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Ülkemizde çok sayıda yerel kanal var ve bu kanallar sayesinde insanlar kendi şehirlerinde neler olup bittiğini kolayca öğrenebiliyor. İnternet teknolojisi ile birlikte bu artık online olarak da mümkün ve Antalya için hizmet veren Antalya Tv de bu kanallarımızdan yalnızca biri ve siz değerli Antalya halkı için sitemizde bu kanala da yer veriyoruz.

Kanal Türü : Yerel Kanal

Kanal Türü : Antalya
Yayın Merkezi : Antalya
Web Sitesi : http://www.akdeniztv.com.tr
E-posta : [email protected]
Adres :

Işıklar Cad: Gençlik Mah.1330 Sok. Güneş Apt.13/1 Antalya/ Türkiye

Telefon:+90 242 311 83 82

Faks:+90 242 311 97 52

 

Akdeniz TV Frekans Bilgileri

Frekans : 12130
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/ 6
Polarizasyon : Dikey (V)
  • Hata bildirimi yapmadan önce sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz sorun devam ediyorsa lütfen hata bildirimi yapınız , yayın en kısa sürede açılır.